List 14

13. února 2018 v 17:01 | Ms. Gray |  Listy
Poslední asi tři týdny je mi ze všeho smutno. V prosinci jsem si stěžovala, že nemám žádný čas na sebe a teď ho mám hromadu a nevím, co s ním. Tyhle dva měsíce jsou přesně jako podělané letní prázdniny. Vždycky jsem jich měla po krk už první týden.


Ihned bych se vrátila na střední, jen abychom se vídali. Zavolejte mi klidně ve tři ráno a já se zabalím a jedu. Přijde mi, že jsem se úplně zasekla. Celou dobu, už od té doby, co jsem odjela z Litoměřic je všechno úplně zadrhnuté.

Štve mě, že bydlím téměř 2 hodiny cesty od jediných přátel, které ještě mám a že se nemůžeme vidět pravidelně, protože by mi to moc pomohlo. Teď ve čtvrtek pojedu a uvidím se s Romantikem. Půjdeme na čaj a pak na procházku a alespoň na ty čtyři hodiny mi bude zase fajn.

I když poslední dobou mám nervy z většiny našich konverzací, jelikož ještě před Vánocemi? myslím, se objevila možnost, že by mezi námi mohlo být i něco víc. Pochopte... oba jsme věčně single a mít kámoše s výhodami nemusí být špatná věc. Zvlášť s mými šílenými hormony. Problém ale je, že já jsem strašný srab a prakticky ze všeho vycouvám, takže jsem samozřejmě tak nějak vycouvala i z tohoto. Jenže si nejsem jistá, zda to úplně pochopil.
Taky... Teď je mi pomyšlení na něco bližšího s kýmkoli spíš nepříjemná než naopak, takže doufám, že naše setkání bude v pohodě.

Mohla jsem jet už dneska, ale mám narozeniny a stresuju se i když nemám proč. Je to normální nudný den jako všechny ostatní a žeru tu čokoládové lupínky s mlíkem, protože to je to jediné, co doma máme. A jo, mohli jsme se vidět hned zítra, ale to je Valentýn a při pomyšlení na něj se mi chce zase brečet, takže ne, díky, já zůstanu radši v posteli.

Snad mě příští měsíc už zavolají do práce nebo se tady zcvoknu. Jen tu sedím a přemýšlím nad kravinami. A to končí vždycky stejně.
Byla jsem na jednom pohovoru, v knihkupectví, ale bylo to špatné a odpověděla jsem asi na dvacet inzerátů, ale nic.
Jak říkám, jsem zaseklá.

Minulý týden jsem poslala přihlášky na vysokou. Tentokrát tři, ale kombinace oborů, takže pokud mi nevyjdou ani jedny přijímačky, tak mě stejně nevezmou. Na angličtinu si už popravdě nevěřím a bude peklo tam jít po druhé, mám pocit, že jakmile zjistím, že je to těžší než minulý rok, tak se prostě seberu a z té auly uteču... Sbohem. No, a výtvarka? To je tak 50 na 50. Podle zadání. A jelikož nejsem žádný samostatný umělec a celé 4 roky na střední jsem doslova přežívala s kopírováním a upravováním grafiky někoho jiného, tak mám pocit, že to asi spíš bude těch špatných 50 a taky uteču, s brekem, protože pak už fakt nebude nic, v čem bych si mohla věřit. Lol. Krása.

Pořád myslím na Něj. V pátek jsem zase udělala jednu kravinu a od té doby je mi snad ještě hůř. Byla to prostě jen blbost, co mě napadla a hodně rychle to skončilo. A já se teď zase nemůžu přimět normálně s Ním komunikovat, protože pokaždé skoro deset minut přemýšlím, co odepsat, aby to nevyznělo tak, jak nechci. Jako bych nemohla být sama sebou, protože se bojím. Ne, žádné jako... Přesně tak to je. Teď už s ním nejsem sama sebou, protože se bojím.

Byla tu možnost, že bychom se mohli vidět. Teda, nejspíš tu pořád je, protože mi to pořád připomíná, což mě jen stresuje. Ale když mě stresuje jen myšlenka na to, že na to zase bude narážet, jak bych se s ním mohla vidět, že? Je skoro vtipné jak absurdní to je.
Taky mi nedal pořádný čas na rozmyšlenou (a já myslela, že po těch všech našich debatách... "my se nehadáme, tohle není hádka"... chápe, jak obtížné to pro mě je, ale opak se zdá pravdou), takže teď jede do Prahy s někým jiným. To je v pořádku, nelíbilo se mi, že by měl jet sám tak daleko.
Ale kvůli tomu, že jsem srab, jak jsem se už zmínila hodněkrát, bych asi nakonec taky vycouvala a zklamala ho ještě vic, takže je to takhle lepší. Mrzí mě to. Mrzí mě, že jsem taková, ale je to tak lepší.

Opravdu se těším na ten čtvrtek. A možná i něco vyfotím a budu tak mít záminku poslat zprávu Jemu bez toho, aby to bylo děsně divné.

Z nudy jsem poslouchala všechna alba, co mám v playlistu a našla jsem perfektní song, který máte dole. Jako bych ta slova napsala.

No nic, mějte se, snad se máte líp než já :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama