List 13

2. ledna 2018 v 19:35 | Ms. Gray |  Listy
Pěkně dlouho jsem nic nenapsala. To, že nebylo co, je sice krásná výmluva, ale není to pravda. Spíš se mě zmocnila naprostá, totální prokrastinace, takže jsem se poslední (3?) měsíce zmohla jen na cestu do práce/z práce a spánek. Skoro doslova.

Upřímně, chození do práce mě ještě víc usvědčilo v tom, že já nejsem člověk stavěný na to, aby chodil na vysokou a u toho si na ni ještě vydělával. Stačí mi deseti-hodinová směna a druhý den nevstanu. Takže vím, že to nebude fungovat.

S tou vysokou se pořád rozmýšlím. Včera jsme měly s mamkou celkem dlouhý rozhovor, právě o práci a vysoké. Pořád se nesmířila s tím, že už tam nechci, že už to vidím trochu jinak, ale nepřesvědčovala mě už tolik jako předtím.

Díky práci (a taky jedné stránce) jsem během asi 4 měsíců utratila fakt spoustu peněz převážně za kraviny, které využiju maximálně dvakrát, třikrát. Jo, nakupovala jsem i Vánoční dárky, ale zbytek bylo takové to nakupování styl "tento týden byl tak na hovno, že si udělám radost alespoň takhle." A několik stovek bylo pryč. Jo, musím se začít krotit. Obzvlášť, když budu teď 2 měsíce bez příjmu - leden je na prd měsíc. Našla bych si něco jiného, ale na měsíc to nemá příliš cenu a trocha volného času se hodí. Kdyby nám to doma nevycházelo, pořád mám našetřeno.

Před Vánoci jsem se po půl roce jela podívat za bývalými spolužáky do bývalé školy. Bylo neuvěřitelně osvěžující se vrátit na "místo činu" :D (Ano, jsem jeden z těch lidí, co by se na střední hned vrátil.) S Romantikem jsme v kontaktu skoro neustále, ale bylo skvělé ho vidět a několik hodin si jen povídat. Dává nejlepší objetí na světě.

To byl jeden asi ze 3 pozitivních dní v tomto půlroce, což je smutné. Takže se tam musím co nejdřív vrátit.

Druhým tím pozitivním dnem byly vlastně (teď už minulé) Vánoce.

Ani nevím, něco na nich bylo. Nedepkovala jsem. A to ani, když mi ON hned ráno napsal. Pořád se snažím držet dál a na Vánoce jsem to nějak...překousla. Převážně proto, že jsem mu nechtěla kazit ty jeho a taky, protože mám na něj strašnou slabost. Ale to každý ví, lol. Mimochodem, poslal mi dárek, což jsme si nedomluvili. Nesnáším, když nemůžu někomu něco oplatit. Takže jsem byla trochu naštvaná, ale zároveň taky neskutečně vděčná. You don´t even know.

Pak je tu Silvestr. Cítím, že by bylo v pořádku ho nazvat nejpitomějším dnem, ale vím, že byly i horší. Ale můžu ho s čistým svědomím nazvat nejhorším Silvestrem. A to ne proto, že jsem neměla možnost se ožrat jako prase a kalit až do rána. Probudila jsem se naštvaná, v bolestech, a strávila ho v slzách, kvůli vzpomínce na ten minulý. Což mimochodem, nemůžu uvěřit, že je to už rok. A kurva, nebudu zase brečet, takže dál...

No, kvůli jediné vzpomínce jsem se na celý den prakticky naprosto uzavřela do sebe, na nikoho nepromluvila ani slovo, a taky nikomu nenapsala. A nakonec jediný, kdo o mě měl starost, byl Romantik, protože na novoroční přání je slušnost odepsat (promiň).

Taky jsem si všimla takového detailu. Ohňostroje byly tady poblíž tento rok stejně jako ten minulý. Ptala jsem se na to. Ale minulý rok jsem je vůbec nevnímala. Vím proč. A o to je to šílenější.

Konec flashbacku?

Jop.

Tento měsíc mám tedy volno. Pokusím se být kreativní. Hlavně se vynasnažím dodělat projekty, které jsem skoro ani nezačala a tak. Nejspíš zase pojedu 50 kilometrů za jedinými kamarády, kteří mi zůstali. A možná překonám sama sebe a udělám radost? člověku, jež je ve většině mých myšlenek.

Tady první kresba z jednoho art projektu:


Ještě poslední věc. Před věčností jsem se tady zmínila o mém druhém blogu takového kontroverznějšího charakteru. Ten jsem smazala a raději si udělala tumblr, což je mnohem lepší. Možná tu někdy hodím link (když se budu cítit jako mega rebel. heh), ale pořád ho můžu poslat soukromě, protože nemám moc co ztratit. Taky smím říct, že kdyby náhodou nějaká osoba leaknula moje nudes, tak jim pod příspěvek rovnou hodím odkaz, protože jsou veřejně přístupné :DD
Ježiš, jsem fakt psychopat.
Zatím se mějte.
(Všech mých 0 čtenářů.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama