List 3

14. května 2017 v 22:10 | Ms.Gray |  Listy
Dobře, kdyby mi tahle věc celé to smiřování nestěžovala, možná by to i šlo. Jo, časem. Přešla bych to. (někdy to vidím i pozitivně, nejsem zase až takový pesimista).

Ale proč by to mělo být jednoduché, že ano?

Nejspíš nejsem vůbec dobrá ve vysvětlování, nebo... Asi není chyba ve mně. Tentokrát. Já nevím. Přijde mi, že ne.

Asi si myslíte, že tlachám do větru. Že nedávám smysl. Bohužel, nemůžete vědět víc.

Tak budu tlachat. Nevermind.

Protože mám problém.

Celou dobu, co se snažím přes náš vztah jakkoliv dostat (i tím, že jsem se fakt snažila zabouchnout do někoho jiného a jela jsem do něj (na mě) až nepřiměřeně, uf), jsem naznačovala, že bychom měli přestat se vším ostatním a být jen kámoši. Pochopitelně jsem chtěla, aby v tom už nebylo nic hlubšího. Vůbec.

Myslela jsem, že chápe, že to pro mě není jednoduché. Protože jsem na začátku byla tak moc v prdeli z toho, když mi jen tak napsal, že už jsme jako rozejití. Jako by nic. Po takové době, kdy jsem si ještě myslela, že mám pořád šanci to napravit.

Prostě... Pracuju na tom, abych se obezdila a nebyla ta hloupá zamilovaná husa do konce života.

Ale tak...

Jsem odepsaná. Dobře, budeme jen kamarádi, bez jakýchkoliv náznaků a tak. Tak s tím přestaneme a možná budu jednou v pohodě.

Jenže pořád... Byli jsme na to tak zvyklí, že už to nepůjde vrátit do normálu?

Možná začínám dospívat, nebo je to kvůli tomuto, ale začínám přestávat mít v oblibě takhle otevřený typ lidí. Bez zásad, bez hranic.

Teď už chci jen ,jak se máš?', popovídat si, žádné sexuální narážky, žádné jako bychom byli něco víc. Tohle jsem chtěla i před tím, když byl najednou konec.

Ty kráso, skoro jsem žádala.

Ale nic se nezměnilo. A proto je tohle celé ještě těžší. Bojím se, že budu brzo zase to zlé, nemilosrdné já.

(Nebo se mám jen naučit říct ne?)

Falešná naděje kurevsky bolí.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 A01 A01 | 15. května 2017 v 23:25 | Reagovat

Ahoj,

s tím prvním klukem (list 2) co způsobilo, že si se s ním rozešla ? Jsem na vážkách :) a nevím jestli ho pořád chceš :) nebo chceš na něj opravdu zapomenou jak si to zkusila přes jiného kluka (tento list). Nebo se snad pletu? O.o Nevím asi píšu zmateně. :( Nicméně zajímavý deník :)

2 muj-ne-tajny-denik muj-ne-tajny-denik | 16. května 2017 v 12:28 | Reagovat

[1]: Děkuji za komentář :)
Abych řekla pravdu, já se s nikým nerozešla, to bylo z jeho strany. (neviděl v tom budoucnost a vázla komunikace) A ano, chci ho zpátky. Jen to už asi nepůjde, tak bych měla spíš zapomenout. Vím, je to složité a postavené na hlavu :D

3 A01 A01 | 16. května 2017 v 16:55 | Reagovat

To mě mrzí :-( a pokud jej chceš zpátky tak si nemyslím, že to nejde :-), stačí jen chtít a udělat to správným způsobem. Není to složité :) jsou jen věci, které si občas musíme domyslet nebo je vědět nemáme a s tím se musíme smířit. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama